Menü Kapat

KURUMSAL EŞYA TAŞIMA

Altı Kardeşler

Kurumsal Eşya Taşıma-Altı Kardeşler Nakliyat

Kurumsal Eşya Taşıma, Günümüzde gelişen dünyada bu işin profesyonelce olması gerekiyor.Tabi ki de bunun için kaliteli elemanlar ekipmanlar ve araçlar gerekiyor.Bu nedenle değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktan çekinmiyoruz.Özelliklede kurumsal olarak siz değerli müşterilerimizin hakettiği hizmeti gösteriyoruz.Hizmet anlayışımızın başında her zaman ekspertiz hizmet gelmektedir.Bu sayede taşınılacak yerinizdeki eşyalarınızın bir listesini çıkartıyor ve onları detaylı bir şekilde inceliyoruz.Sonuca göre eleman sayısı araç ve ambalaj sayısı belirliyoruz.Bunun sonucunda da sizlere uygun fiyat teklifi sunuyoruz.

Nakliyat öncesi ?

Nakliyat öncesinde sizlere analiz sonucunda sizlere taşınılacak gün ve saati önceden haber veriyoruz.Sizlere kaç eleman göndereceğimizi hangi ekipmanların kullanılacağı gibi bilgileri önceden bilgilendiriyoruz.Düşük ihtimalde olsa oluşabilecek herhangi bir hasardan dolayı eşyalarınız sigortalı olduğu için zararı biz karşılıyoruz.Yeni yerinize geldikten sonra eşyalarınızı sizin istekleriniz doğrultusunda yerleştiriyor ve kuruyoruz.Bizimle çalışmak için hala ne bekliyorsunuz.Günümüzde gelişen dünyada bu işin profesyonelce olması gerekiyor. Tabiki de bunun için kaliteli elemanlar ekipmanlar ve araçlar gerekiyor.Bu nedenle değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktan çekinmiyoruz.

Müşterilerimizin hak ettiği hizmeti gösteriyoruz

Özelliklede kurumsal olarak siz değerli müşterilerimizin hak ettiği hizmeti gösteriyoruz.Hizmet anlayışımızın başında her zaman ekspertiz hizmet gelmektedir.Bu sayede taşınılacak yerinizdeki eşyalarınızın bir listesini çıkartıyor ve onları detaylı bir şekilde inceliyoruz.Sonuca göre eleman sayısı araç ve ambalaj sayısı belirliyoruz.Bunun sonucunda da sizlere uygun fiyat teklifi sunuyoruz.Nakliyat öncesinde sizlere analiz sonucunda sizlere taşınılacak gün ve saati önceden haber veriyoruz.

Taşıma Politikası

Sizlere kaç eleman göndereceğimizi hangi ekipmanların kullanılacağı gibi bilgileri önceden bilgilendiriyoruz.Düşük ihtimalde olsa oluşabilecek herhangi bir hasardan dolayı eşyalarınız sigortalı olduğu için zararı biz karşılıyoruz.Yeni yerinize geldikten sonra eşyalarınızı sizin istekleriniz doğrultusunda yerleştiriyor ve kuruyoruz.Bizimle çalışmak için hala ne bekliyorsunuz.

ofise taşımacılık 

Ülkemizde sayısız başarılara imza atan, profesyonel nakliye hizmetlerine önem veren şirketimiz, ofisten ofise taşımacılık hizmetlerinde her zaman en iyi şekilde profesyonel hizmet verebilen bir nakliyat şirketi olmuştur. Ofis taşımacılığı aslında kendi başına farklı bir alandır. Bu hizmeti her önüne gelen evden eve yada lojistik firması yapamaz. Ofis taşımacılığında önemli olan bazı kurallar vardır. Bu kuralları en iyi şekilde uygulayan firmamız ile tanışabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında Profesyonel Firmayı Seçmelisiniz.

ülkemizde her işin bir ehli var derler. evet, bu ülkede yaptığı işi çok iyi bir şekilde bilmeyen, o işin eğitimini çok iyi almayan şahıslar girmiş oldukları alanda ya başarısız oluyorlar. yada yıllar boyunca hep aynı yerinde sayıyorlar. Sektörümüz olan nakliyat sektöründe de aslında ofisten ofise taşımacılık hizmeti de buna benzer. ofis taşımacılığı hizmetlerinde profesyonel bir nakliye firması seçmemiz çok önemlidir. Çünkü bu hayatta gerçekten teorik eğitimden çok deneyim öne çıkmaktadır. Ofis taşıma hizmetlerinden deneyimli bir nakliye firması ile çalışmanız, en kötü size bu hizmette karşınıza çıkacak sorunlara aşina olan bir nakliye firmasının desteği önünüze gelecektir.

Altı Kardeşler

TÜM KURUMSAL HİZMETLERDE KALİTE, GÜVEN VE HIZ!

Geçmişte kullanılan malzemelere, kullanılan araçlara baktığımızda her alanda olduğu gibi eskiden zor şartlar altında nakliye hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Fakat günümüze gelindiğinde artık her şey kurumsallığa dökülmüştür. Çünkü kurumsal taşımacılık hizmetleri denildiğinde şirketler arası nakliye hizmetleri yoğunlaştığı anlamına gelmektedir. Bu hizmetler bir bankanın çalışanı ya da bir şirketin üst düzey yöneticisi yada direk şirketin kendisinin taşınması gibi bölümlere ayrılmaktadır. Firmamızda geçmişten bu güne kadar getirmiş olduğu bu kalite sayesinde şirketler ile aralarında su sızmamaktadır.

Sizde Altı Kardeşler ailesi ile yapacağınız ortak kurumsal nakliye hizmetleri için hemen başvurabilirsiniz. Türkiye’nin en hızlı, güvenli taşıma şirketi olarak tercih edeceğiniz bizler sizlere hızlı, güvenli ve kaliteli bir nakliye hizmeti sunacağımızdan asla kuşkunuz olmasın. Yıllardır Türkiye’nin sayılı şirketleri ile süresiz çalışmalarımız bu kaliteyi devam ettirdiğimizin en büyük kanıtıdır.

EVDEN EVE NAKLİYAT

HİZMET BÖLGELERİ

Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç