Menü Kapat

İŞYERİ NAKLİYESİ

İşyeri Taşımacılığı 

İşyeri Taşımacılığı Hizmeti İstanbul’da 1980 yılından bu yana alanında uzman personel kadromuz ile yaptığımız taşıma çeşididir. Kurumsal yılların deneyimli firmasıyla iş yerinizi taşıyoruz. Ofis Büro demirbaş malzemelerini sağlıklı bir şekilde tek tek özenle de montaj işlemi yapıyoruz. Sökülen tüm eşyalar ayrıca ambalajlanıp paketlenmektedir. Bunun yanı sıra kırılacak cam türü mobilya malzemeleri de Kırılacak şeklinde işaretlenerek taşınır. Gideceğiniz yerde Montaj işlemleri bizim tarafımızca yapılır. Bu sayede ayrıca mobilyacı veya usta tutmanıza gerek kalmaz. Bütün eşyalarınızı sigortalı nakliyat hizmetimiz ile güvence altına alıyoruz.

KÜÇÜKÇEKMECE İşyeri Taşıma şirketi olаrаk  nakliyat sektörüne girdiğimiz ilk  günden  bu  yana,   müşteri  mеmnuniyеti   anlaуışını ilke edindik  ve  daha  уolа  çıktığımız  ilk  gün  sektörün  lider firması olmа  hedefini  benimsedik.

Fіrmamız  İstanbul’dan tüm Türkiye’ye şehirler arası  evden  еvе  taşımacılık,  оfis ve bürо  nakliyatı,  vіlla  tаşımаcılığı,  askılı nakliyat vе  fuar  taşımacılığı,  piyаno ve çelik  kаsа  taşımacılığı gibi akla gelen bütün  hіzmetlerі  vermektedir.

İşyeri Taşımacılığı Hizmetinde Altı Kardeşler  Nakliyat Firmamızı  Seçme  Nedeniniz:

Güvenilir Firma Olmamız
Kaliteli İş Anlayışımız
Müşteri Memnuniyetli Çalışmamız
Değişime ve Yeniliğe Açık Firma Olmamız

Etiketler: istanbul işyeri taşıma, istanbul işyeri taşımacılığı, İşyeri Taşımacılığı, kadıköy işyeri taşıma, kartal işyeri taşıma,Küçükçekmece işyeri tasıma

İşyeri Nakliyesi, Evden eve nakliyat hizmetinde gösterdiğimiz gayreti işyeri ve ofis taşımacılığında da gösteriyoruz.Bunun için ilk işimiz ekspertiz elemanlar göndererek işyeriniz hakkında detaylı bilgi almak ve eşyalarınızı sigortalatmaktır.Bu sayede eşyalarınızın yoğunluğu dosyalarınız ve kırılacak eşyalarınız için ayrı koliler gönderilecek eleman sayısı kullanılacak ekipman ve araçlar gibi hususlar belirlenir ve ona göre taşınma planı yapılır.Birinci sınıf ambalajlarımız ile ofisinizdeki eşyalarınız zarar görmemesi için itina ile ambalajlanır ve kolilenir.En ufak bir hasarda işleriniz aksayabilir ve zarar edebilirsiniz.Eşyalarınızı ambalajlarken ve kolilerken numaralandırırız.bu numara sayesinde eşyalarınız yeni ofisinizde uygun ve doğru yerlere yerleştirilir.Böylece ne eşyalarınız nede işleriniz birbirine karışmaz.

En zor taşınılan eşyalar genellikle masalar ve dolaplardır.Bu eşyalar için ekibimiz arasında ki marangozlar bu eşyaları sökerler ve parça halinde taşırlar gidilecek yerde ise monte işlemini hallederler.Ayrıca eşyalarınız yüksek katta ise asansörlü taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Eğer asansörlü taşıma hizmeti gerekiyor ise ekspertiz gününde elemanlarımız bu konuyu halledeceklerdir.Taşınma sonrası eşyalarınızı bir yerlerde tutmak saklamak istiyorsanız depo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Bu sayede ufak bir ücret karşılığında eşyalarınızı depomuzda tutabilirsiniz bizde onlara 7/24 göz kulak oluruz.

Eşyalarınızı itina ile taşıyor onlar için elimizden gelen en iyi şekilde güvenliğini sağlıyoruz.Eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmesini bırakın en ufak bir darbe yemesine bile izin vermiyoruz.Sizler de bu kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.

Asansörlü İş Yeri Taşıma

İstanbulda Asansörlü İşyeri Taşıma hizmetimiz ile yüksek katlı residance binalarında taşımayı kolaylaştırma hedefindeyiz. Güvenli ve garantili taşıma hizmeti hedefleyen nakliye şirketimiz kısa süre içerinde eşyalarınızı taşır. Asansörlü Nakliye aracımız 15 kata kadar çıkabilir. Çelik sağlam ve güvenli aracımız ayrıca kiralık asansör şeklinde de hizmet vermektedir.

Özel İş yeri Taşımacılığı

Özel iş yeri taşımacılığı özel sektörde yer alan esnaf, ofis, büro, Firma, Şirket, Holding, Fabrika gibi daha bir çok özel sektöre hitap eden alanı kapsayan taşımacılık alanıdır.

Bürodan büroya, iş yerinden iş yerine taşımacılık hizmetimizi İstanbul’da  ilçeleri başta olmak üzere diğer tüm semtlerde de sürdürmekteyiz.  çalışma alanındaİstanbul geneli tüm semtler başta olmak üzere Tüm Türkiye geneli çalışmaktayız.

Resmi İş yeri taşımacılığı başta kamu kurumları kapsayan Devlet kurumlarıdır. Bunun yanında yarı resmi devlet destekli özel teşebbüsler de mevcuttur. Kamu yararına çalışan dernek, sendika ve vakıf gibi kurumsal kimliğe sahip kurumlar yapıların taşımacılık iş ve işlemleri de

İş yeri Taşımacılığı kategorisinde değerlendirilebilir.

hizmetimizi İstanbul’da  ilçeleri başta olmak üzere diğer tüm semtlerde de sürdürmekteyiz.  İstanbul geneli tüm semtler başta olmak üzere Tüm Türkiye geneli İş yeri Taşımacılığı hizmetimiz devam etmektedir.

Taşıma İşlemini gerçekleştirmeden önce gerekli görüşmeler yapılar, karşılıklı istek ve öneriler doğrultusunda bir plan çıkarılır ve uygulanır. İş Yeri Taşımacılığı çalışmasında gerekli tüm önlem ve taahhütler yazılı sözleşmeye dökülür. Sigortalı Nakliyat ve Taşımacılık hizmeti doğrultusunda çalışmalar yapılır ve sağlıklı bir şekilde sonlandırılır.

HİZMETLERİMİZ

Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç