Menü Kapat

HİZMETLERİMİZ

Bizmle İletişime Geçin Evinizi Kırmadan Dökmeden Taşının

Amblajlama

      Tüm farklı seçenekler kapsamında nakliyat hizmetleri adına küçük ve detaylı eşyalar için özel kutular ve poşetler kullanılmaktadır. Tamamen taşımacılık hizmeti adına özel olarak geliştirilmiş kutulama ve ambalajlama hizmeti çatısı altında eşyalar tamamen itinalı bir şekilde ve gruplar halinde ayrılmak suretiyle poşetleri sarılmaktadır.

Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığı 2000’Dan Beri Profesyonel Asansörlü Ofis Taşımacılığı Hizmetleri 1960 yılından bu yana taşımacılık hizmetlerine başlayan İstanbul evden eve nakliyat  ailesi, ilk olarak ev taşımacılığı ile adını tüm İstanbul’a duyurmuştur.  Günlük ya da haftalık veyahut da aylık ile birlikte yıllık gibi farklı süreler kapsamında eşyalar en küçük bir sorun olmadan kiralama süresi boyunca devamlı bir şekilde kontrol eden geçirilerek tutulmaktadır. 

Parça Eşya Nakliyat

İstanbul Parça Eşya Taşıma

            Taşınma hizmetlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi için, nakliyat dünyasında en iyi hizmet anlayışını benimseyen şirketler benimsenmelidir. İstanbul parça eşya taşıma hizmetleriyle tanınan firmamız, küçük ebattaki eşyalarınızı, hesaplı ve avantajlı parça eşya taşıma sistemi ile taşımaktadır. Parça taşıma, bir yerden bir yere taşıma işlemlerinde, araçta kalan boşluklara başka bir müşterinin eşyasını taşıma işidir. .Teklif Alın

Taşıma Hizmetleri

Taşıma Hizmetleri,Altı Kardesler evden eve nakliyat yalnız şehir içi taşıma hizmetleri sunan bir firma olmayıp diğer şehir dışı evden eve nakliyat hizmetlerinizi de gerçekleştirmektedir.Evlerinizi taşıyacağınız yer artık sizin için sorun olmaktan çıkıyor.Ülkemizin 81 iline hizmet götüren evden eve nakliyat şirketimiz sizleri bu sıkıntıdan da kurtarıyor.

Evden eve nakliye süre zarfı içerisinde  çok dikkatli çalışılması ve eşyalara olabildiğince önem gösterilmesi gerekmektedir.Şirketimiz eşyalarınıza kendi eşyalarına gösterdiği önemi göstererek eşyalarınızın başına herhangi ufak bir hasarın bile gelmesini önlemektedir.Kaliteli materyalleri ile de eşyalarınızı sarmaktadır.Profesyonel elemanları ve işinde oldukça uzman kardosu ile evlerinizi güvenle taşımaktadır.

Yaklaşık olarak 25 yıldır siz çok kıymetli vatandaşlarımıza evden eve nakliye hizmeti veren şirketimiz sizin memnuniyetinizi kazanmak ve size kaliteli bir taşıma hizmeti vermek için tüm imkanlarını seferber etmektedir.

Ayrıca evden eve nakliye şirketimizde ücretsiz

Ayrıca evden eve nakliye şirketimizde ücretsiz olmak üzere ekspertiz hizmeti de verilmektedir.Bu hizmet ile beraber eşyalarınızın ve evinizin durumları daha net bir şekilde analiz edilerek fiyatlar da ona göre verilmektedir.Sizlere tavsiyemiz sakın korsan iş yapan ve taşıma yapabilmeleri için gerekli olan yetki belgelerini elinde bulundurmayan firma veya şahıslar ile bu işlemlerinizi gerçekleştirmemeniz.Aksi halde ucuza taşınayım derken uçuk bir fiyata taşınabilirsiniz.Hem eşyalarınız zarar görecek hem de sizler çok pişman olacaksınız.Bu tür durumlar yaşamak istemiyorsanız evden eve nakliye şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.Bize sadece bir telefonunuz yeterli olacaktır.

Evden eve nakliyat özel bir iştir. Bu hususta tercih edeceğiniz firmaları iyi düzeyde araştırmanız gerekmektedir. Nakliye hizmeti verecek firmanın muhakkak olması gereken bir takım unsurları bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz firmanın kendine ait özel taşıma araçlarının olması ve sadece eşya taşımacılık işleri için dizayn edilmiş araçlardan oluşması gerekmektedir.

ücretsiz ekspertiz


Firmamıza evden eve nakliyat talebiniz üzerine başvurduğunuz taktirde ücretsiz ekspertiz incelemesi yapılması için günün müsait olduğunuz bir zaman dilimi içerisinde eksperimiz evinizi ziyaret eder. Tüm eşyaların bir listesi eksper tarafından çıkarıldıktan sonra size özel aracın, ekipmanın ve malzemelerin belirlenmesi sağlandıktan sonra nakliye tarihinizde tüm araç ve ekipmanlarımız hazırda bekletilerek taşımacılık hizmetinin gerçekleştirilmesi sağlanır.
Taşınma gününde evinize gelen personellerimiz ilk olarak mobilya eşyaların doğru ekipmanların kullanımı ile de montesini yapar. De monte gören mobilyalar ambalajlama malzemeleriyle paketlemesi yapılır. Ardından kumaş türündeki eşyalarınızın havalı naylon malzemelere sarılarak paketleme işlemi yapılır. Elbise dolabız içerisinde giysiler şeffaf naylon poşetler içerisine konulur. Tüm eşyalarınız özenli bir şekilde eski evinizde toplandıktan sonra aracımıza yüklenir ve eşyalarınız yeni evinize götürülmek üzere yola çıkar.


Eşyalarınız yeni evinize getirildiğinde firmamız tüm eşyaların teslimatını yapar. Mobilyalarınız firmamız bünyesinde çalışan personeller tarafından montajı sağlanır. Beyaz eşyaların bağlantıları yine firmamız bünyesi yapılır. Gardrop içerisinde bulunan elbiseleriniz ise portatif askılı elbise dolapları içerisinde şeffaf naylonlar içerisinde ütüsü bozulmayacak şekilde nakliyesi yapılır.

Nakliyat hizmetlerinde sigortalı,

Nakliyat hizmetlerinde sigortalı, ambalajlı, sözleşmeli ve asansörlü olarak eşya taşımacılığı hizmeti sağlıyoruz. Tek yapmanız gereken 2-3 iş günü içerisinde firmamızı arayıp randevu almanız yeterli olacaktır. Sitemiz üzerindeki nakliyat talep formunu doldurarak müşteri temsilcimizden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Amacımız müşteri memnuniyetini hedefleyerek kusursuz hizmet sağlamaktır.

Hizmetlerimiz

  1. ” en kaliteli nakliyat sanırım Altı Kardeşler nakliyat. teşekkürler Altı Kardeşler nakliyat ”

HİZMETLERİMİZ

Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç