Menü Kapat

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ


” ALTI KARDEŞLER NAKLİYAT’A HOŞGELDİNİZ..”

Altı Kardeşler Ev Ofis Taşıma Hizmetleri olarak firmamız 1953 Yılından bu yıla kadar müşteri potansiyelinin en iyi ve en üst zirvede olması için kuruldu… Hizmetimizin siz değerli müşterilerimiz için güven ve iyi oluşunu ibraz etmesi için muhakkiyetini her zaman korumuştur. Nakliyat işlemleri genellikle korku doludur. Titizlikle koruduğunuz eşyalarınız için oldukça endişelisinizdir. Büyük, kabaca eşyalar, ufak, toparlanması güç eşyalar, cam eşyalar. Bunların hepsini birden hızlıca ve kayıp vermeden paketlemek, taşımak, yerine koymak, koruyabilmek oldukça güçtür. Bu noktada ayağınıza kadar gelecek olan nakliyat firmamız tarafından emin ellerde olmak isteyeceğinizi duyar gibiyiz. İstanbul evden eve nakliyat Altı Kardeşler firması olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için daima yanınızda olacağız. Müşteri odaklı çalışmalarımızın karşılığı olarak daha da güçlü bir aile olmaktayız. Hizmetlerin karşılık bulması hem bizlerin de hem de siz değerli müşterilerimizin yüzlerini güldürecektir. Bizler en iyi evden eve nakliyat işlemlerinizi yapmaktan onur duyacakken, sizler refahınıza sunulmuş bu hizmet karşılığında mutlak bir ışıltıya kapılacaksınız.

Altı Kardeşler Nakliyat Otomotiv İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti şirketi olarak firmamız evden eve nakliyat,ofis taşıma,depolama gibi alanında uzman çalışanları ve geniş araç filosu ile gelen nakliyat hizmet işlerini en iyi artılarıyla yapan ilk ve tek çözüm ortağınız olan nakliye firmasıyız. Potansiyelinin hiç bir zaman sınırı olduğunu düşünmeyen,  Altı Kardeşler evden eve nakliyat firmamız İstanbul Kadıköy,Göztepe,Beylikdüzü,Sarıyer gibi semtlerde şubelerimiz bulunmaktadır. Altı Kardeşler nakliyat her geçen gün hizmetini bir üste taşımak için, her an hizmet potansiyel artışı için uğraşma mücadelesi içinde rol almaktadır. Siz müşterilerimiz için, elimizden gelenin fazlasıyla hizmet olarak sunmaya hazırız.Herkesin ortak derdi olan, sorunsuz sıkıntısız ev taşıma ve depolama gibi taşımalarda sorunsuz nakliye nasıl yapılır?sorusuna cevap verelim. Ama iyi bir taşıma yapmak için gerekli kriterlerin uygun olması’da şarttır. Evden eve nakliyat sektörü içinde tanınmış ve referansları olan ev taşıma nakliye şirketleri arasında araştırma yaparak, en iyi ve kaliteli evden eve nakliyat firmasını seçmek şarttır.

Türkiyenin Her Yerine Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat, İşimizde her zaman titiz ve kaliteli hizmetlerimiz ile sizlere her zaman en iyi şekilde hizmet sunmaya çalışıyoruz.Bu hizmetler izle sizlere pratik ve hızlı çözümler sunuyoruz.Taşıma öncesi evinize ücretsiz ekspertiz elemanlar sunuyor ve eşyalarınızın durumunu belirleyip onları sigortalıyoruz.Bu işlemlerden sonra sizlere sunulan fiyat teklifi sonucunda ekspertiz elemanlarının değerlendirdiği bilgilere göre araç eleman sayısı ve ekipmanlar belirlenir.Daha sonrası ise nakliyat hizmetimiz gerçekleşir.Genellikle evimizi taşımamızın bir çok nedeni bulunuyor bunlardan en önemlisi şehirlere göç etme isteğimiz.

Evden Eve Nakliyat

Geçmişte nakliyat yüzünden yaşanılan sıkıntılar artık günümüzde de gelişen teknoloji sayesinde ortadan kalkmaktadır.Sizlerin hiç bir şeye elinizi bile sürmenize gerek kalmadan istekleriniz doğrultusunda taşıma hizmetini üstleniyoruz.Yeni evinizde ise dilediğiniz gibi kurulum ve montaj işlerini hallediyoruz.Günümüzde evimizi şehirlere nüfusun ve iş okul gibi imkanların olduğu yere taşıma ihtiyacı duyabiliyoruz.Bu nedenle İstanbul un her semtine her köyüne nakliye hizmeti veriyoruz.Eşyalarınızın durumu ne olursa olsun ona uygun aracımız eleman sayımız ve ekipmanlarımız mevcuttur.

Altı Kardeşler

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Gerek şehir içi gerek şehirler arası hizmet sunmaktayız.Son teknoloji araçlarımız tecrübeli ekipmanlarımız ve birinci sınıf kalite ekipmanlarımız ile İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye ye hizmet vermekteyiz.Sizin eşyalarınıza kendi eşyamız gibi göz kulak olmaktayız.Eşyalarınızı özenle paketleyip araçlarımıza yükleyerek hızlı ve pratik bir yolculuktan sonra yeni evinizde dilediğiniz gibi kurulumunu ve montaj işini halletmekteyiz.

Sizin zamanınızı ve emeğinizi harcayarak almış olduğunuz eşyalarınızın bilincinde olarak ona göre nakliyat hizmeti vermekteyiz sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Taşıma politikası

Altı Kardeşler Nakliyat olarak, Altı Kardeşler evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Altı Kardeşler evden eve nakliyat fiyatları arasında en düşük olma garantisi ve müşteri memnuniyeti sunmaktayız.

Altı Kardeşler Evden Eve Nakliyat

Altı Kardeşler nakliyecileri arasında kusursuz hizmetimiz, en iyi fiyat garantimiz bizi Altı Kardeşler nakliyat firmaları arasında en iyisi olma yolunda ilerletmiştir. Sizde Altı Kardeşler ucuz nakliyat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Altı Kardeşler Nakliyat evden eve nakliyat nedir ?

Evden eve taşımacılıkta size en iyi fiyat bilgisi için experlerimiz evinize önceden gelmekte eşyalarınızı, evinizi inceleyerek size detaylı bir rapor sunmaktadır. Kabulünüz dahilinde belirlenen zaman da gelip paketleme işlemleri, taşıma işlemleri yapılmaktadır.

Gerekli görülen yerlerde asansörlü nakliye seçeneklerimiz mevcuttur. Sizde işinizi şansa bırakmayın, Altı Kardeşler Nakliyat’ın kusursuz hizmetleriyle tanışın.

Altı Kardeşler Nakliyat evden eve nakliyat nedir ?

Evden eve taşımacılıkta size en iyi fiyat bilgisi için experlerimiz evinize önceden gelmekte eşyalarınızı, evinizi inceleyerek size detaylı bir rapor sunmaktadır. Kabulünüz dahilinde belirlenen zaman da gelip paketleme işlemleri, taşıma işlemleri yapılmaktadır.

Gerekli görülen yerlerde asansörlü nakliye seçeneklerimiz mevcuttur. Sizde işinizi şansa bırakmayın, Altı Kardeşler Nakliyat’ın kusursuz hizmetleriyle tanışın.

İstanbul genelinde eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

Evden eve taşımada paketleme hizmeti nasıl yapılır?

Hızlı Ekspertiz Hizmeti

Hızlı Ekspertiz Hizmeti:  Altı Kardeşler evden eve nakliyat için talep oluşturduktan sonra, firmamız, ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz ile binanızın cephesi incelenir.

Evden eve nakliyat işlemlerinizin kusursuz gerçekleştirmek için gelecek araç boyutu,kaç eleman gelecek, ne kadarlık malzeme gelecek gibi detayları rapor eder ve eşya miktarına kat durumuna göre fiyat belirlenmesi yapılır.

HİZMETLERİMİZ

EVDEN EVE HİZMETLERİMİZ

Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç