Menü Kapat

Depolama

Altı Kardeşler Ev Eşyası Depolamada Önce Güven ;

Altı Kardeşler ev eşyası depolama 1955 Nakliye 1986 Depolama alanında Hizmete Başlamıştır.Ofis eşyası depolama, koli depolama v.b depolama hizmetlerinde kusursuz ve profesyonel bir depolamacılığın tek adresi olmuştur. Altı Kardeşler depolama dürüst – ekonomik- kaskolu bir sistem ile eşyalarını evinizden alıp sizler için belirlenen depolama alanlarında muhafaza ediliyor.Eşyalarınızı:Sel, çalınma, yangın ve her türlü afet için sigortalanır ve depoda yerini alır.

Evinizde ya da iş yerinizde, saklamak içni yeterli alanınız olmayan ancak atmak istemediğiniz önemli eşyalarınız için en ideal çözüm eşya depolama hizmetidir. Ofis eşyası, ev eşyası depolama, koli depolama gibi hizmetleri kapsayan bu konuda, 1986 yılından beri hizmet veren Altı Kardeşler Depolama, ekonomik bütçeler ile dürüst ve üst düzey kalitede, güvenilir depolama sunuyor. Eşyalarınızı olası tüm afetlere karşı sigortalayan ve yüksek güvenlik önlemlerine sahip depoları kullanan şirketimiz, depo ihtiyacınız için en iyisini sunuyor.

Eşya Depolama

Eşyalarımızı nasıl depoya gönderebilirim?

Depolama ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken ilk olarak Altı Kardeşler Depolama’ya talep göndermek. Bunun ardından, depolama eksperi depolanacak eşyaları incelemektedir. Ön keşfin ardından, eşyalarınızı İstanbul’daki farklı lokasyonlardan uygun olanına depolama için göndermekteyiz. Hadımköy, Tüyap bölgesi, Ataşehir ve Tuzla’da bulunan depo merkezleri, İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası depo hizmeti konusunda tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek konuma sahiptir. Eşya depolama konusunda gönderdiğiniz talebin ardından, bulunduğunuz konuma göre size en uygun depo merkezi belirlenmekte ve size gerekli dönüş yapılmaktadır.

Anahtarlı oda sistemi ile kişiye özel depoların yer aldığı depo merkezlerimizde, eşyalarınızı odanıza istediğiniz gibi yerleştirme imkanına sahipsiniz. Dilerseniz, İstanbul parsel depolama alanı ihtiyaçlarınıza dönük olarak 600 metrekare alan içerisinde fabrika, tekstil malzemesi ya da diğer hacimli malzemelerinizi depolayabilirsiniz.

Depolama Alanı Nasıl Belirlenir

Depolama Alanı Nasıl Belirlenir :  Altı Kardeşler depolama işleminde depolama alanlarını belirlemek için anadolu yakası ve avrupa yakası olmak üzere ücretsiz expertiz sistemi ile sizleri arayarak uygunluk durumunuza göre sizin belirlediğiniz saat ve günlerde ön keşif yapılması için formen gönderir.Depolama alanın eşyaların büyüklüğü hacim ve kütlesine göre değişkenlik göstermektedir.Bu neden ile kesinlikle telefonda itibar etmeyiniz X firmalara çünki görmediğimiz eşyaya fiyat belirlenemez her ev eşyası aynı boyuta sahip değildir.!

Sigortalı, güvenilir depolama hizmeti

İstanbul depolama hizmeti konusunda, hem Avrupa yakası hem de Anadolu yakasında bulunan, donanımı üst düzeyde olan depolarda hizmet veren Altı Kardeşler Depolama, periyodik denetimlerden geçirilen depoları 7/24 kamera sistemi ile takip etmektedir. Depolarda aynı zamanda, karakol merkezleri ile temaslı alarm sistemleri de bulunmaktadır. Altı Kardeşler Depolama hizmetinin en önemli avantajlarından birisi de, sigortalı depolama olmasıdır. AXA sigorta tarafından sigortalanan ürünleriniz sel, çalınma, yangın ve diğer her türlü afet durumlarına karşı güvence altındadır. Böylelikle siz eşyalarınızı depolama hizmeti için teslim ettiğinizde, aklınızda oluşabilecek en ufak bir soru işareti dahi olmamaktadır. Yüksek hijyen standartlarına sahip depo alanları nem, rütubet ve haşere riskine karşı arındırılmış, eşyalarınıza en ufak bir zararın dahi gelmeyeceği ortamlardır.

Uygun bütçe ile, yüksek güvenlik standartlarında bir İstanbul eşya depolama hizmeti arıyorsanız, 1986 yılından bu yana 35 yıla yakın eşya depolama hizmeti sunan Altı Kardeşler Depolama, aradığınız kaliteyi sunuyor. Kaskolu sistem ile, depolama konusunda ‘önce güven’ diyen ve buna göre sistemini şekillendiren, depolamacılığın kurumsal yüzü Altı Kardeşler Depolama ile siz de hemen tanışın.

Parsel Depolama Alanı : Parsel Depolama alanı fabrika malzemesi, tekstil malzemesi veya ev eşyası odalara sığmayacak kadar hacimli malzemeleriniz var ise en alternatif çözümlerden bir tanesi parsel depolamadır.Parsel depolama 600m2 alan içerisinde eşyalarınızın kaplayacağı alan belirlenir ve etrafı çerçeve sistemi ile kapatılır eşya sahibinin bilgileri yazılıp dosya açılır.Tek farkı paısı olmaz tamamen kapatılır ve ilaçlama havalandırma sistemi ile koruma altına alınır ve eşya değerinde sigorta yapılır.

Eşya Depolama’da Paketleme Hizmeti

Eşya Depolama’da Paketleme Hizmeti : Eşya depolama hizmetinde paketleme hizmeti tamamen şirketimize aittir.Eşya sahibi herhangi bir ek ödeme yapmadan tüm eşyalarını ambaljlama hitmedinden faydalanabiliyor.Anlaşılan ücret içerisinde bu hizmet paketi bulunmaktadır.

Altı Kardeşler depolama firması artık sizlere en iyi hizmet için farklı ebatlarda farklı bölgelerde dilediğiniz bir şekilde lokasyonunuza en yakın depolama eşya depolama ve nakliye hizmeti sunarak evden eve depolama avantajları ile kusursuz nakliye planlaması ile 2018 yılında online ödeme kolaylığı ve cep telefonlarınızdan eşyalarınızın bulunduğu deplama tesisinin güvenlik kamera sistemine eklenerek eşyalarınızı devamlı izleyebilir ve kontrol ederek emin ellerde olduğunu görebilirsiniz..Eşya depolama hizmetleri yelpazesinde artık bir çok kuruluş hizmet vermektedir bu kuruluşlar kuruluş tarihlerini geçmişe dayatarak müşteri yanıltma ve eski bir firma olduğunu kanıtlamaktadır.Eşya depolama firması ararken firma tescil,marka tescil ve Türkiye Cumhuriyetine Kayıt olan oda sicil belge tarihini isteyiniz.Aksi taktirde Depolama korsanları tarafından mağdur edilebilirsiniz.

Depolamada Kalite

Altı Kardeşler evden eve depolama, taşınma öncesi veya herhangi bir nedenden ötürü belirli bir süre depolanacak olan eşyaları, özel olarak tasarlanmış depolarında barındırmaktadır.  En iyi eşya depolama hizmeti sayesinde, eşyalar herhangi bir dış etken nedeniyle hasar görmez ve yıpranmaz. En iyi eşya depolama firmaları, taşınma stresine neden olan eşyaların zarar görmesi ihtimalini ortadan kaldıran güvenli depolama koşulları ile müşterilerinin her zaman yanındadır.

Firmamızın eşya depolama konusunda, gereken koşulları sağlayan ve nitelikli personel ile hizmet veren anlayışı ile, eşyalarınız güvenle yeni yerlerine taşınmaya hazır hale getirilirler. Kurumsal düzeyde hizmet anlayışımızla, eşyalarınızın muhtemel yıpranma durumları ile karşılaşması, kesinlikle engellenmektedir. Sizde kaliteli hizmet  almak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç