Menü Kapat

Bahçelievler Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Alınır?

Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetini almak için öncelikle başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekir. Firmamıza yapacağını başvuru sonrasında aşağıdaki hizmetler sunulur.

  • Evden eve nakliye işlemleri ile ilgili olarak almak istediğiniz başvuru işlemi sonrasından taşınmaya konu olan eşyanın bulunduğu adrese eksper hizmetini sunmak için personelimiz ziyaret eder.
  • Eksper hizmeti için adrese ulaşım sağlayan personelimiz taşınmaya konu olan eşya yükü, bina katı, asansörlü taşımacılığa uygun olup olmaması, asansör bulunup bulunmaması gibi detaylar incelenir.
  • Yeni yerleşim yeriniz ile ilgili alınacak olan bilgiler ile eksper bilgileri birleştirilerek hizmet bedeli belirlenir.
  • Evden eve nakliye için belirlenen hizmet bedeline onay vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi düzenlenir.
  • Hizmet sözleşmesinde yer alan tarih ve saatte taşınma işlemini gerçekleştirmek için ekibimiz adresinize ulaşım sağlar.

Taşınma İşlemleri Hangi Aşamalardan Oluşur

Bahçelievler Nakliyat Taşınacak kişilerin veya kurumların öncelikle taşımayı gerçekleştirecek firmayı belirlemeleri gerekir. Tercih edilen firma önce evinize bir ekspertiz gönderir. Gelen ekspertizler eşyaların durumunu ve eşyaların nasıl taşınacağı konusunda inceleme yaparlar.

Yapılan incelemeler sonucunda kullanılacak taşıma yöntemi belirlenir. Yaşam alanlarında kullanılan mobilyaların demonte işlemleri gerçekleşir. Parçalara ayrılan mobilyalar özenli bir şekilde paketlenir. Mutfakta kullanılan kırılacak eşyalar ise havalı naylon poşetlere yerleştirilerek herhangi bir hasar ve kırılma yaşamadan özenli bir şekilde paketlere yerleştirilir.

Tüm bu özenli işlemleri için Bahçelievler evden eve nakliyat firmasından destek alabilirsiniz. Çünkü firmamız müşteri memnuniyetine ve kaliteli taşıma işlemlerine büyük bir önem veriyor.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Farklı birçok sebebe bağlı olarak ev ya da iş yerlerinin bir yerden başka bir yere taşınması ile karşılaşılabilmektedir. Gerçekleştirilecek olan taşınma işlemi son derece zorlu bir süreci sunmaktadır.

Bu taşınma yükünü üstünüzden alarak kaliteli hizmet ile ev ya da iş yerinizi taşınmasına destek olan evden eve nakliye firmamız uzman kadromuz ile sizlere destek olmaktayız. Bahçelievler evden eve nakliyat işlemlerinizde sadece ev değiş iş yerlerinizin nakliye işlemleri içinde başvurunuzu yaparak taşınma işleminizi kısa sürede ve güven ile gerçekleştirmeniz mümkün.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri 

Bahçelievler evden eve nakliyat işlemlerini edinebilmek için öncelikle başvurunuzu yapmanız gerekir. Başvurunuzu gerçekleştirmenin akabinde eksper hizmeti için firma personelimiz adresinize ulaşım sağlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç