Menü Kapat

Bahçelievler evden eve nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır ?

  Hizmet talep etmenizin ardından iletişim hattımızdaki danışmanımıza bağlanmaktasınız. Ardından çalışma sistemimiz hakkkında bilgilendirileceksiniz ve sizin için en uygun nakliye ücreti belirlenecek. İstediğiniz tarihte aracınız ve ekibiniz siz telefonu kapatmadan randevu edilmiş olacaktır. Asansörlü nakliyat ve sigortalı taşımacılık seçeneklerimizden yararlanmak için yetkilimize bildirmeniz yeterli olacaktır. 

 Bahçelievler evden eve nakliye işleminiz için istediğiniz gün geldiğinde eşya taşıma ekibimiz size ulaşacak. Şehir içi veya şehirler arası nakliyat aracımız ekiple birlikte adresinize gelecek. Görev dağılımının ardından ekibimiz işe koyulacak ve eşyalarınızın taşınma öncesi demontaj ve paketleme çalışmalarını yapacaklar. 

Eşya taşımasından sonra yeni adresinize gelindiğinde ustalarımız tekrar işe koyulacaklar. İtina ile yeni konumlarına gelen eşyalarınızın montajları ve isteğiniz doğrultusunda yerleştirmeler yapılacak. Eviniz tam anlamı ile yaşama hazır hale getirilecek. 

 Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Seçenekleri

Sizin için nakliye doğrultusunda verdiğiniz tüm talepleri yerine getirmekteyiz. Özellikle evden eve konusunda her gün sistemimizi geliştirmekteyiz. Seçeneklerimizin sayısını arttırmakta ve tüm nakliyat alanında isteklerinize çare sunmaktayız. Bu seçeneklerimiz;

– Bahçelievler asansörlü evden eve taşıma

– Bahçelievler şehirler arası evden eve nakliye

– Bahçelievler parça eşya taşıma

– Bahçelievler şehir içi  nakliyat

– Bahçelievler kamyon,  kamyonet nakliyesidir.

Bahçelievler Evden Eve Asansörlü Taşıma 

 Bu sistem sayesinde yapılan çalışmalarımız süre açısında daha verimli hale gelmektedir. Eşyalarınız merdiven veya apartman içerisindeki asansörler kullanılmadan evinize çıkartılmaktadır. Böylece hasar durumları daha da alt seviyelere çekilmektedir. Mobil asansörümüzü taşınma günü sizin için tahsis etmekteyiz. 

 Bahçelievler asansörlü evden eve taşıma için evinizin bulunduğu mevki uygun ise bu sistemi kesinlikle öneriyoruz. Yeni nesil teknolojileri sizlerle buluşturuyoruz. Çalışanlarımız nakliye aracından asansör sistemiyle iletim sağlıyor ve istenilen tüm katlara eşya çıkartıyoruz. 

Bölgemizde yaptığımız asansörlü nakliye çalışmalarının tamamından yüksek başarı elde etmekteyiz. Yetkilimizden bu çalışma sistemi için talepte bulunmanız yeterli olacaktır. Tüm imkanlarımızı sizin için seferber etmekteyiz.

Bahçelievler Şehirler Arası Evden Eve Nakliye

 Uzun mesafelerde de şehir içi konumlar da olduğu gibi sizlerin yanında yer almaktayız. Eşyaları uzun yolda olabilecek tüm rislere karşı koruma altına almakta ve özenle aracımıza dizmekteyiz. Size özel büyük boy nakliye araçlarımız ve kendi ekibimizle evinizi ilden ile taşımaktayız.

 Bahçelievler şehirler arası evden eve nakliye için gidilecek mesafeye ve uygulanan işçiliğe göre en uygun fiyatı sizlere teklif etmekteyiz. Eşyalarınızı sadece kendi ürünlerinizin gittiği araçlarda taşımaktayız. Her bölgeye ve mevkiye isteğe göre ve zamanında araç ayarlamaktayız. 

Gerek duyulan durumlarda anlaşmalı olduğumuz şirketler yardımı ile diğer bölgelerden konumunuza eşya transferi gerçekleştirmekteyiz. Sizleri yoracak her türlü nakliye işini izninizle teslim almaktayız.

Bahçelievler evden eve nakliyat firmas

Bahçelievler evden eve nakliyat firması arıyorsanız en ucuz ve uygun fiyat garantisi ile güvenli ev taşıma hizmetlerini Altı Kardeşler Nakliyat’tan alabilirsiniz. Bahçelievlerde evden eve taşıma hizmeti alırsanız tüm hizmetlerin yanı sıra montaj ve kurulum hizmetlerini de sunuyoruz. Elektrikli ve sabit ev eşyalarınızın kurulumu ve sabitlenmiş (gömme) ahşap eşyalarınız uzman elektrikçi ve marangoz tarafından sökülüp taşınacağınız adreste yine işin uzmanları tarafından talep ettiğiniz yerlere yeniden monte edilmektedir. Eşyalarınızın veya ürünlerinizin taşıma ve montaj esnasında çizilme, çarpma yolu ile kırılma gibi kazalara karşı ekstra güvenlik önlemleri ile korunmakta, taşınırken özenle ambalajlanarak taşınmaktadır. Uygun fiyat garantisi sunarak güvenle taşıdığımız eşyalarınızı yine güvenle kullanmaya devam etmeniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Fiyatlarımızın Bahçelievler bölgesinde ve civarında nakliyat firması ihtiyaçlarınızda en iyi fiyatla hizmet alma garantisini veriyoruz.

Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetinin fiyatlarını öğrenmek, garanti kapsamı ve dışında kalanları öğrenmek, hizmet sırasında size sunduğumuz faydalanabileceğiniz diğer hususlar ve uygun aracı seçmek, hizmet almak için hemen arayın !

Eşyalarınız ve ürünleriniz sigortalıdır.
Eşyalarınızın güvenliğini en az sizin kadar biz de önemsiyoruz. Her türlü güvenlik önlemini alıyoruz ancak yine de tedbiri elden bırakmıyor, taşıma işlemi bitene kadar bünyemizde sigortalıyoruz.
Eşyalarınız ve ürünleriniz özenle ambalajlanır.
Eşyalarınızın çizilme ve kırılma gibi kazalara karşı özenle ambalajlıyor ve araçlarımızın en uygun yerlerine yerleştiriyoruz. Sarsılma ve sürtünmeye karşı korumaya alıyoruz.

Elektrikli eşyalarınız işinin uzmanları tarafından sökülür ve yerlerine tekrar takılır.
Gömme dolaplarınız ve sabitlenmiş ahşap eşyalarınız marangozlar tarafından özenle sökülerek yerine tekrar takılır.

PAKETLEME AŞAMASI 

Eşya taşımanın en büyük sigortası unutulmamalıdır ki özen gösterilerek yapılan paketle sistemidir. Eşya paketleme tamamen bir firmanın profesyonel olmasının yanı sıra, elinde bulundurduğu paketleme malzemesiyle paralellik gösterir. Doğru paketleme sistemi için doğru firmayla anlaşın, başınız ağrımasın!

Bahçelievler evden eve nakliye hizmetlerimizde eşyalarınıza özen gösterilerek gerçekleştirdiğimiz paketleme sistemiyle eşyalarınız emin ellerde. Bizimle irtibat kurmanız halinde aynı gün içinde eşyalarınız paketlenip taşıma işlemi başlatılır.  

Garantili, sigortalı taşımalarımız, profesyonel ekibimizle gerçekleşir. Bahçelievler evden eve veya işten işe işlemleriniz için, firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Bahçelievler nakliye firmaları arasında önemli bir yer edinen firmamız, elektrikçi, tesisatçısı ve marangozcu personelleri kendi bünyesinde barındırarak sizlere hizmet sunmaktadır. Evinize gelen personellerimiz arasında elektrikçi personelimiz; elektronik cihazlarınızın sökülüp yeni eve taşındıktan sonra kurulumunu gerçekleştirir.  

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç