Menü Kapat

Ambalajlama

Altı Kardeşler

Altı Kardeşler

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Tüm nakliyat hizmetlerinin en önemli adımlarından birisi olan Eşya paketleme ve ambalajlama doğru yapılmadığı takdirde eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Bu sebeple kaliteli firmalar öncelikli olarak bu adıma dikkat etmektedir.

Altı Kardeşler Nakliyat da müşterisine sunduğu nakliyat hizmetlerini kaliteli eşya paketleme ve ambalajlama çalışmaları ile vermekte, eşyaların zarar görmesine de engel olmaktadır.

Özel Ambalaj ve Paketleme Malzemeleri

Özel Ambalaj ve Paketleme Malzemeleri

Altı Kardeşler Nakliyat, taşımacılık işlemlerine geçmeden önce verdiği paketleme ve ambalajlama hizmetlerinde karton fıçı, streç bant, koli bandı, bant, askılı elbise dolabı, karton koli ve havalı naylon gibi malzemeler kullanmaktadır. Tüm bu malzemelerin kaliteli olmasına özen gösteren Nakliyat firması, müşterisinin eşyasına, kendi eşyası gibi davranmakta ve büyük bir titizlikle çalışmaları gerçekleştirmektedir. Eşya Paketleme ve ambalajlamadan önce eğer demonte edilmesi gereken eşyalar varsa onları da alanında uzman bir marangoz eşliğinde yapan firma, daha sonra bu parçaların da paketlenmesini sağlamaktadır.

Eşya Paketlemede Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eşya Paketlemede Nelere Dikkat Edilmelidir?

Paketleme ve ambalajlama işlemleri büyük bir dikkat gerektirmektedir. Çünkü hangi eşyanın hangi malzeme ile kaplanması gerektiği oldukça önemli bir konudur. Eğer doğru malzemeler doğru eşyalarda kullanılmazsa, parçaların zarar görme ihtimali de oldukça yüksektir. Bunun yanı sıra eşyalar paketlenirken de numaralandırılmakta, hangi odadan alındıysa taşınılacak konuma gelindiği zaman da o odaya bırakılmaktadır. Böylece müşteri eşyaları ambalajından çıkarıp anında yerleştirmeye başlayabilmektedir.

Paketleme işlemleri sırasında doğru malzemelerin kullanılması çok önemli demiştik. Örneğin nakliyatsırasında büyük özen gösterilmesi gereken elektronik eşyalar önce kraft kağıtlara sarılmakta, daha sonra da havalı naylonlarla desteklenmektedir. Bunun yanı sıra özellikle mutfakta bulunan kırılacak eşyalar da içerisinde köpük bulunan karton koliler yardımı ile taşınmaktadır.

Altı Kardeş Nakliyat Hep Yanınızda

Altı Kardeş Nakliyat Hep Yanınızda

Evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, parça eşya sevkiyatı ve asansörlü nakliyat gibi tüm taşımacılık hizmetlerinde büyük bir titizlikle gerçekleştirilen paketleme işlemlerisayesinde eşyalarınız herhangi bir darbe, sürtünme ve düşme gibi durumda koruma altına alınmaktadır.

Her türlü nakliyat ihtiyacınızda yanınızda olan Destan Nakliyat, paketleme ve ambalajlama işlemlerinde de başarılı olması nedeniyle müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Çok uygun fiyatlar kapsamında ambalajlama ve Nakliyat hizmetleri

 Oldukça uygun bir bütçeler dahilinde gerçekleştirilen firma bünyesindeki nakliyat hizmetleri adına yapılan kutlama ve ambalajlama hizmetleri de yine ücrete dahil bu şekilde sunulmakta ve müşteri memnuniyeti her daim ön planda tutulmak suretiyle gerçekleştirilmektedir. Altı Kardeşler bütün farklı adreslerine bugüne dek firma kapsamında sağlanan güçlü referanslar eşliğinde hizmet sunulmaktadır. Bütün bu ambalajlama ve paketleme işlemleriyle birlikte aynı zamanda nakliyat hizmetleri konusunda tüm farklı detayları almak için hemen iletişim kurmak yeterlidir.

HİZMETLERİMİZ

Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç