24 08-2015

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat

      Altı Kardeşler Nakliyat, İstanbul Kayaşehir' e özel olarak Kayaşehir Evden Eve Nakliyat hizmeti vermektedir. Kalite standartları ve üstün personel tecrübesi ile Kayaşehir semtinde bilinen Altı Kardeşler Nakliyat güvenilir nakliyat hizmeti vermekten gurur duyar. Evden Eve Nakliyat hizmeti sunmadan evvel firmamızın ekspertizi taşıma işi yapılacak yeri ziyaret eder veya yer sahibi tarafından tüm detaylarıyla bilgilendirilir. Bu bilgiler dahilinde nakliye işi ekspertizimizin belirlediği fiyat üzerinden anlaşılırsa Kayaşehir Evden Eve Nakliyat işi belirlenen tarih ve saatler arasında gerçekleştirilir. 

      Firmamızın bulunduğu sektör olan Evden Eve Nakliyat sektöründe bir çok firma bulunmaktadır. Fakat firmamız Altı Kardeşler Nakliyatı diğer firmalardan ayıran özellikleri sizlere anlatalım. 

      Nakliye Sözleşmesi: Nakliye sözleşmesi sözleşmenin yapıldığı şartlar ile fiziki şartlar açısından ve maddi açıdan müşteriyi ve nakliye firmasının haklarını korur. Sözleşme şartlarına uygun olarak haklar dışına çıkan taraf gerekli bedeli ödemek ile hükümlüdür.

      Nakliye Sigortası: Taşıma işi gerçekleştirilecek alanda bulunan, maddi anlamda değeri yüksek olan eşyalarınızı nakliye sigortası hizmetimiz ile maddi olarak garanti altına alıyoruz. Bu hizmet farklı nakliyat fiyatınıza yansıyacaktır. 

      Marangoz: Yukarıda anlatmış olduğumuz nitelikler dahilinde Nakliye Sözleşmesinde eşyaların montaj ve demontajı için bir marangoz ustası istenirse nakliye fiyatına bu hizmet yansıtılarak eşyalarınızın konu hakkında profesyonel bir el aracılığı ile montaj ve demontaj işlemleri yapılır. Konu ile ilgili gerekli ekipmanlar tarafımızca bulundurulur. Müşterilerimize bu konuda hiçbir yük oluşmamış olur.

    Altı Kardeşler Evden Eve Nakliyat firması olarak içerisinde bulunduğumuz Nakliyat Sektörünün kurumsal ve teknolojik olarak tüm yeniliklerini barındırmaktayız ve gün geçtikçe güncellenen teknolojiyi bünyemize eklemeye çaba sarf etmekteyiz. Bütün bu çabamız ve özenimiz müşterilerimize daha kaliteli bir Kayaşehir Evden Eve Nakliyat hizmeti sunmaktır.