06 12-2017

Kartal Evden Eve Nakliyat

KARTAL EVDEN EVE NAKLİYATEvden eve nakliyat, sizin hiçbir şeye el sürmeden evinizin taşınarak, ilk günkü haline getirilmesi işlemidir. Günümüz de taşımacılık sektörü bir hayli artmış bulunmaktadır. İnsanlar evlerini en kaliteli ve en uygun fiyatlarla taşıtmak istiyor ama hangi firmayla anlaşacağı konusunda karar verememektedir. Altı Kardeşler Evden Eve Nakliyat, yıllardır bu sektörde emin adımlarla ilerleyerek, müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Kartal ilçemizde KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT adı altında faaliyet göstermeye başlayan firmamız, profesyonel hizmet anlayışını benimsemiştir.


Güven ve kaliteden taviz vermeden, güleryüzlü ve deneyimli takım arkadaşlarımız ve son teknolojiyle dizayn edilmiş araç filomuz ile yılların verdiği tecrübeyi harmanlayarak taşımacılık sektörünün öncüsü olmayı başardık. Bu sektöre adımızı altın harflerle yazmayı başaran firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışıyla hareket etmektedir.


Evinizi taşıtmaya karar verdiğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT, her müşterisine özel oluşturduğu projeleriyle zamandan tasarruf etmeyi sağlar. Sistemli ve programlı ilerleyerek, hasarsız ve sorunsuz taşımacılık hedeflenir.


Firmamız ile çalışmaya karar verdiğiniz an da sizlerde farkı hissedeceksiniz. Tüm eşyalarınıza uygun paketleme imkanlarıyla kusursuz paketleme yapılır. Paketlenen eşyalarınız ev ve binanızın yapısına uygun şekilde araç filomuza taşınır. Yeni evinize doğru yol alan araçlarımız, her türlü hava koşullarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Sizin arzuladığınız şekilde yerleştirilen eşyalarınızın montajlama işlemleri marangozlarımız tarafından yapılır. Tüm işlemler minimum sürede gerçekleştirilir.


Evinizi taşırken hem zamandan hem de fiyattan tasarruf etmek istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Size uygun fiyatlarımız ile profesyonel hizmet almanızı sağlıyoruz. Kartal ilçemizde faaliyet gösteren KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT, genç ve dinamik yapısı ve güven temellerine dayanan iş politikasıyla yıllardır bu sektörde çalışmaktadır. Köklü bir şirket olan KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT, taşıma sırasında oluşabilecek her türlü hasara karşı müşterilerine teminat vermektedir.


Yeniliklere açık ve ileriye dönük hamleler atan firmamız Kartal ilçemizin sakinlerine hizmet sunmaktadır. Profesyonel hizmeti benimsemiş, zaman ve metod etüdü ile planlı ilerleyen yapısı ve en uygun fiyat garantisiyle sizlere hizmet vermekteyiz.


KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın...