26 09-2015

Esenyurt Evden Eve Nakliye

      Esenyurt'da kaliteli Evden Eve Nakliyat hizmetinin, bütçenize uygun ve güvenilir adresi Altı Kardeşler Nakliyat. Çok uzun süredir Esenyurt Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Zamanla kendini geliştiren eleman kadromuz ve devamlı teknolojinin firmamıza sunduğu yenilikleri bünyemize katmamız ile gelişmeye açık bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Firma çalışanlarımız işinin ehili ve eşyalarınıza gerekli önemi verecek kadar tecrübelidir. Esenyurt Evden Eve Nakliyat hizmetinin verildiği noktalarda, eşya taşıma işlemi gerçekleşmeden firma ekspertizi ve taşınacak eşyaların sahibi aralarında eşya taşıma işleminin ne şartlar altında olacağını ve buna bağlı olarak taşıma fiyatını belirler. Taşıma fiyatını etkileyen birkaç faktör ise marangoz, nakliye sigortası, ambalajlama, kolileme, askılı kolileme ve benzeri ekstra hizmetlerdir. 

Marangoz
Taşıma işinin gerçekleştiği alanlarda ahşap eşyalar için montaj ve demontaj işlemlerini gerçekleştiren işinin ehili bir marangoz getirilmesi eşyaların güvenliği açısından önemlidir. Marangozlarımız işlemlerini yaparken kaba kuvvet kullanmadan ekipmanları ile hareket ederek en iyi montaj ve demontaj işlemini gerçekleştirir.

Nakliye Sigortası
Nakliye sigortası ile taşınmakta olan eşyalarınızı maddi olarak güvenceye almış olursunuz. Böylece hasar gören eşyalarınızın olduğu durumlarda nakliye sigortası yardımınıza koşar.

Ambalajlama ve Kolileme

Eşyaların kolileme ve ambalajlama işlemleri istenirse müşterilerimiz tarafından istenirsede, biz firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Esenyurt Evden Eve Nakliyat işlemleri için en güvenilir ve sağlıklı seçenek olan ambalajlama ve kolileme işlemlerinin Altı Kardeşler Nakliyat tarafından yapılması olacaktır. Askılı kolileme sistemimiz ile nakliyat işlemi sırasında ceket, gömlek ve elbiselerinizi bu sistemle taşıyarak ütülerinin bozulmasını engellemiş oluruz. Bu sayede taşınma ertesi eşyalarını ütüleme gibi bir zahmete girmiş olmazsınız.

Esenyurt Hakkında

     Esenyurt, İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken, 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur.
Esenyurt yerleşim yeri bütünü, Marmara bölgesinin Trakya alt bölgesinde, İstanbul Metropolitan alan sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu bölgenin doğusunda Küçükçekmece Gölü, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde Hoşdere köyü ve TEM Karayolu, güneyinde Firuzköy ve E-5 Karayolu bulunmaktadır.
     İlçede 13 sağlık ocağı 1 devlet hastanesi 1 kızılay hastanesi (kızılay hastanesi devlet hastanesi ek binası haline getirilmiştir) ve 1.000.000. m² şehir parkı bulunmaktadır. İlçede güvenlik 1 haziran 2009 itibariyle polis teşkilatına geçmiştir. Emniyet müdürlüğü binası hazırlanmıştır.
     Esenyurt'un yüzölçümü 2.770 hektardır ve 1989 yılında belediye olma niteliği kazanmıştır. Belediye teşkilatının kurulmasıyla bölgede bir hizmet atağı başlatılmıştır.