04 10-2015

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

     Altı Kardeşler Nakliyat uzun yıllardır İstanbulun birçok ilçesine kaliteli evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, bu ilçelerin arasında nakliyat hizmeti verdiğimiz Beylikdüzü bölgesi için güvenilir bir Evden Eve Nakliyat hizmeti adresi olmak hedeflerimizden bir tanesidir. Aktif olarak nakliyat hizmeti verdiğimiz Beylikdüzü Nakliyat bölgesi hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ve aldığımız destek aracılığıyla oluşan referanslarımız Altı Kardeşler Nakliyat firmasını Beylikdüzü bölgesinde hatırı sayılır ve sevilen bir Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat firması yapmıştır.

     Beylikdüzü Nakliyat sektöründe işinde uzman, uzun yıllardır bu sektörde çalışan ekip arkadaşlarımız, nakliyat sektörünün en kaliteli ekipman ve araçları aracılığıyla siz müşterilerimize kaliteli bir nakliyat hizmetini sunuyoruz. Altı Kardeşler Nakliyat ile eskisi gibi taşınmak bir zahmet olmaktan çıkmış, oturduğunuz yerden bizi izleyip taşındığınız yeni yerin hayallerini kurabilmeye vakit bulacaksınız.Taşıma işini yapacağımı alan hakkında bilgi aldıktan sonra fiyat ve sözleşme konusunda anlaştığımız müşterilerimizin belirlediği saatte, belirlediği yerde bulunuruz. Ambalajlama, Paketleme, Kolileme, Askılı Kolileme, Marangoz, Montaj ve Demontaj işlemleri Beylikdüzü bölgesi için nakliyat hizmetinin fiyatını etkileyen unsurlardan bazılarıdır.

Ambalajlama ve Paketleme: Ambalajlama ve paketleme işlemi eşlaların taşınırkenki sağlığı açısından çok önem taşımaktadır. Kaliteli ve eşyaların zarar görmeden taşınacağı bir Beylikdüzü Nakliyat işlemi için bu işlemin tarafımızca işinin ehili bilir kişiler tarafından ustalarca yapılması daha uygundur. 

Montaj ve Demontaj: Dolap, portmanto benzeri ahşap eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde taşınabilmesi için montaj ve demontaj işlemleri çok büyük önem taşımaktadır. Bu işlemleri yapacak kişinin bu tarz eşyaların montaj ve demontaj konusunda bilir kişi olması gerekmektedir. Bu yüzden Altı Kardeşler firması Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat hizmeti içerisinde müşterimiz dilediği taktirde işinin ehili bir marangoz da kadrosuna eklemektedir.

Beylikdüzü Hakkında

     Beylikdüzü İstanbul'un gecekondu yapılaşması olmayan nadir ilçelerinden birisidir. Toplu konut projeleri ve lüks sitelere ev sahipliği yapan ilçede belediyenin yaptığı araştırmaya göre, yaşayanların yüzde 40'ının üniversite mezunudur. Beylikdüzü İstanbul'un en kozmopolit ilçelerinden biridir, bu özelliği bir Türkiye mozayiği gibidir ve ilçede hatırı sayılı sayıda yabancı vatandaş da ikamet etmektedir. Beylikdüzü ilçesi kişi başına 10M²'yi aşan yeşil alanları ile bir Avrupa kenti standartındadır. Beylikdüzü ilçesinin hemen hemen her sokağı ve caddesinde simetrik aralıklarla ağaçlar bulunmaktadır. Geniş caddeleri, bulvarları, kaldırımları ve yeşil alanları ile Beylilkdüzü İstanbul'un planlı kentleşmiş yeni yüzünü temsil etmektedir. Beylikdüzü daha da yeşilleşmeye devam etmektedir. Cumhuriyet Mahallesi ve Adnan Kahveci Mahallesi arasında kalan dev vadide Yeşil Vadi Botanik Parkı yapımı sürmektedir. Kumkapı'da bulunan İstanbul Su Ürünleri Hali, Beylikdüzü ilçesi Gürpınar sahiline taşınacaktır. Bu durum ilçede yaşayan çevreye duyarlı kişilerin Su Ürünleri Hali'nin körfezi ve sahili kirleteceği ve Beylikdüzü'ne trafik yükü getireceği için büyük tepkisine yol açmıştır.