21 09-2015

Bahçeşehir Evden Eve Nakliye

     İstanbul'un bir çok ilçesinde Nakliyat ve Evden Eve Nakliyat hizmeti sunan, Altı Kardeşler Nakliye müşterilerine Bahçeşehir ilçesinde de Evden Eve Nakliyat Hizmeti vermektedir. İstanbul'da bulunan köklü nakliye firmalarından biri olan Altı Kardeşler Nakliyat Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat hizmetini sizlere en güvenli ve olabilecek en kolay şekilde sunmaktadır. Eskiden olduğu gibi nakliyat ve taşınma benzeri işler sizler için bir zahmet olmaktan çıkmalı ve bizde firma olarak müşterilerimize bu kolaylığı sunmak için sürekli yenilikçi adımlar ile ilerlemekteyiz. Bahçeşehir Nakliyat firması olarak size zahmet çıkartmadan, yorulmadan, acaba nasıl olacak tasası olmadan, Bahçeşehir için güvenilir bir nakliyat hizmeti vermeyi hedefimiz olarak belirledik. 

     Nakliyat işleriniz için sizlere sunduğumuz hizmetler arasında Nakliye Sigortası, Nakliyat Sözleşmesi, Marangoz, Ambalajlama, Kolileme, Enstruman Taşımacılığı, Askılı Kolileme gibi nakliyat işlerinizi kolaylaştıracak ekstra hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerden Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat hizmeti adına kısaca bahsedicek olursak;

Bahçeşehir Nakliyat

Nakliye Sözleşmesi: Nakliye Sözleşmesi nakliye firması ve nakliyat işi yaptıran kişinin haklarını koruyan herhangi sözleşme dışı bir durumda kişilerin haklarının ve taleplerinin yerine getirilmesini sağlayan bir belgedir. Fiyat, taşıma şartları, taşınan eşyaların hakkında bilgileri, eşya taşınılacak muhit bilgileri, bina bilgileri ve benzeri bir çok bilgi bu belgede yer alır. 

Nakliye Sigortası: Nakliye Sigortası maddi değeri yüksek veya taşınırken özenle taşınması gereken eşyalarınızın sigorta kapsamı altına alınmasını sağlar. 

Marangoz: Ahşap eşyalarınızın, gardorap ve hasar görebilme imkanı bulunan ahşap eşyalarınızın montaj ve demontaj işlemlerinin profesyonel bir el tarafından gerçekleşmesi için sizlere sunduğumuz bu hizmeti ekstra olarak dilerseniz bizlerden talep edebilirsiniz.

Ambalajlama ve Paketleme: Eşyalarınızı dilerseniz tarafınızca paketleyebilir ve ambalajlayabilirsiniz. Fakat bu iş taşıma işlemleri arasındaki en önemli işlerden birisi olduğu için işin ehilleri tarafından bilinçli olarak yapılması önemli bir hususdur. Özenle paketlenmemiş eşyaların hasar görebilme olasılığı bulunmaktadır. Özellikle günlük olarak kullandığınız eşyalarınız için bulunan Askılı Kolilerimiz ile eşyalarınız kırışmadan ve yıpranmadan kolaylık ile taşınabilir.

     Bahçeşehirde 7 Gün 24 saat siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Telefonlarımız sabah saat 07:00 ile akşam 23:00 arası açıktır. Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde, fiyat teklifi al kısmından bırakacağınız bilgilerle sizlere ulaşalım taşıma işleriniz için fiyat teklifi sunalım.