05 09-2015

Avcılar Evden Eve Nakliyat

     Altı Kardeşler Nakliyat firması uzun yıllardır İstanbul un Avcılar ilçesine güvenilir ve kaliteli evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Güvenilirlik ve kaliteyi kendisine misyon belirleyen Altı Kardeşler Nakliyat, Avcılar Evden Eve Nakliyat hizmetini siz müşterilerine en uygun bütçe ile sunmaktan gurur duyar. Avcılar Nakliyat hizmetini verirken müşterilerimize her zaman konu hakkında hakim olabilecekleri kadar bilgi sunmaktayız. Taşınacak eşyalar hakkında, taşınacak muhit bilgileri hakkında gerekli bilgileri aldıktan sonra firmamız yetklisi tarafından belirlenen şartların geçerliliğinde bir fiyat belirlenir. İş müşteri tarafından onaylandığında belirlenen tarih ve saatte anlaşılan şartlar altında firmamız belirlenen yerde bulunur. Zamanın değerini bilen bir firma olarak her zaman dakik ve sözünün eri bir firma profili oluşturmaya çalıştık. Avcılar Evden Eve Nakliyat hizmeti için taşıma fiyatını etkileyen bazı unsurlardan bahsedelim. Nakliyat Sigortası, Ambalajlama, Paketleme, Marangoz hizmetleri ekstra olarak anlaşmanın içerisine dahil edilebilir. Bu hizmetleri biraz açıklayacak olursak:
                       Avcılar Nakliyat

Nakliyat Sigortası: Nakliyat sözleşmesine dahil edilen bu hizmet, belirlediğiniz eşyaları belli bir bütçe karşılığında nakliyat sigortası hizmetine dahil eder. Böylece eşyanıza olabilecek herhangi bir darbe veya benzeri durumda kendinizi garanti altına almış olursunuz.

Ambalajlama ve Paketleme: Eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması taşıma işlemleri için çok önemli bir unsurdur. Dilerseniz eşyalarınızı kendiniz bu işlemlere tabii edebilirsiniz. Fakat işin ehili olmayan birinin bu işlemleri yapması eşyanın taşıma esnasında hasar görmesine neden olabilir. Bu durumlardan kaçınmak için sizlere sunduğumuz paketleme işlemini Avcılar Nakliyat işlerinizde tercih edebilirsiniz. 

Marangoz: Ahşap eşyalarınız, dolaplarınız, vitrinleriniz ve benzeri birçok eşyanızın montaj ve demontaj işlemleri için bu işlerin ehili bir marangoz ile sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedef belirliyoruz. Avcılar Nakliyat işleriniz için bu ekstra olarak yararlanabilirsiniz.

Avcılar Hakkında

     Avcılar İstanbul ilinin Avrupa Yakası kısmında kalan bir ilçedir, 10 mahalleden oluşan bu ilçe 1992 yılında Bakırköy ilçesinden ayrılmıştır.Avcılar'da sanayi tesislerinin gelişmesiyle balıkçılık, bağcılık ve tarım tarihe karışmış, bunların yerini sanayi, ticaret ve rekreasyon (eğlence-dinlenme) tesisleri almıştır. Avcılar'da başta madeni eşya, dokuma, giyim eşyası olmak üzere irili ufaklı 250'den fazla sanayi tesisi faaliyettedir. Buna göre nüfusun %40'ından fazlasını işçiler, %10'unu bölge esnafı ve küçük çapta memur kesimi oluşturmaktadır. İlçede birçok eğitim kurumu vardır. Bu kurumların içinde İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü büyük öneme sahiptir. Kampüste Mühendislik, Veterinerlik, İşletme Fakülteleri, Teknik Bilimler Yüksek Okulu bulunmaktadır.​