08 04-2018

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Yeni bir eve taşınmaya niyet ettikten sonraki en zor kısım eşyaların taşınması olayıdır. Genelde bu durum basit görünür ve fazla önemsenmez. Fakat işin en sıkıntılı evresi olduğu taşıma esnasında anlaşılır. Bilhassa bu eşya taşıma olayını yakınlarımızla hallederiz, mantığı ile yapmaya çalışırsanız sıkıntının büyüğü ile karşılaşırsınız. Bunun nedeni eşyaların profesyonel bir ekibe bırakılmaması halinde oluşan hasarlardır. Eşyalar büyük ölçüde hasar görür, kimileri ise kaybolur. Çektiğiniz eziyet ise cabasıdır.6 Kardeşler Nakliyat ile bu durumdan kurtulabilirsiniz. Yılların tecrübesi ile işinde ustalaşmış olan ekibimiz eşyalara hiçbir zarar vermeden taşır ve taşınma esnasında eşyalarınız kaybolmaz.

Şirketimiz hizmet vermeye başladığı ilk yıllardan günümüze, sahip olduğu uzman kadrosu aracılığıyla şehir içi taşımacılığında profesyonel konuma gelmiştir. Deneyimli ve adı geçen konularda en güncel bilgiye sahip olan çalışanlarımız sayesinde, en hızlı ve güvenli şekilde şehir içi nakliyat hizmeti sunmuş oluyoruz.

Ataköy Evden Eve Nakliyat şirketi, Ataköy ilçe genelinde tüm İstanbul ilçelerine ev taşıma, ofis taşıma, piyano taşıma, çelik kasa taşıma, ev eşyası taşıma alanında profesyonel olarak şehir içi, şehirler arası, evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Ataköy ilçemiz başta olmak üzere; İstanbul ilçeleri, semt ve mahalle genelinde evden eve nakliyat, ev taşımacılığının yanı sıra eşya depolama hizmeti veren Ataköy Evden Eve Nakliyat şirketi, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sıfır hatayla ev taşımanızı gerçekleştirir.

6 Kardeşler evden eve nakliyat olarak bu işi en üst güvenlik tedbirlerini alarak yapmaktayız. Uzman kadromuz, ambalajlama yöntemlerimiz, donanımlı araçlarımız ve daha birçok hizmetimiz ile eşyalarınızın güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. Böylece taşınma zahmetinden sadece nakliye ücretini ödeyerek kurtulmuş olursunuz.